Dobrovoľník

Staň sa aj ty dobrovoľníkom a zlepši náš svet.

Prečo sa stať Digitálnym anjelom?

Chceš meniť veci k lepšiemu a svoje zručnosti využiť na zefektívnenie chodu zmysluplných projektov? Neziskové organizácie si častokrát nemôžu dovoliť profesionálne služby v oblasti digitálneho marketingu, pretože im na to chýbajú financie. Ich krásna myšlienka tak nemá možnosť šíriť sa medzi ostatných ľudí. Ak máš skúsenosti a vedomosti v digitálnom marketingu, webe a dizajne, máme pre teba možnosť pomáhať neziskovým organizáciám, pretože aj na tvojej pomoci záleží!

Vymeň niekoľko hodín za získanie zaujímavých skúseností a pomôž zvýšiť dopad tým, ktorí sa aktívne snažia o pozitívnu zmenu a pomáhajú druhým. My veríme, že dobré veci sa dejú.

Získaš nové skúsenosti

Vyskúšaj si aj ďalšie oblasti online marketingu.

Pomôžeš svetu

Aj vďaka tebe budú môcť neziskovky robiť viac dobra.

Nové referencie

Oživ svoje portfólio o zaujímavé projekty.

Neustále napreduj

Mentorovaním študentov budeš posúvať aj seba.

Získaj dobrý pocit

Každý dobrý skutok, ktorý si urobil, sa ti raz vráti.

Networking

Spoznaj zaujímavých ľudí a obohať svoju sieť kontaktov.

Ako to funguje?

Ak chceš nezištne pomáhať neziskovým organizáciám, vyplň registračný formulár. Táto registrácia ťa k ničomu nezaväzuje. Podľa svojich možností sa môžeš zúčastniť menšieho alebo väčšieho projektu. Keďže nám záleží na tom, aby si pomáhal neziskovke, ktorej myšlienka ťa osloví, budeme sa ti usilovať nájsť neziskovku podľa tvojich preferencií.

1. Formulár

Po vyplnení formulára sa ti pokúsime nájsť projekt šitý na mieru podľa tvojich preferencií.

2. Ponuka

Následne ťa budeme kontaktovať s ponukou. Ty si vyberieš, či do toho ideš.

3. Spolupráca

Ak sa rozhodneš kladne, prepojíme ťa a projekt si budeš môcť samostatne manažovať.

V prípade, že by si chcel byť zároveň mentorom pre študentov, podľa kapacít a náročnosti projektu ti pridelíme aj jedného študenta, s ktorým budeš na projekte spolupracovať. Budeš im dávať zadania a usmerňovať ich v práci na projekte.

Spolupráca môže prebiehať online, ale zároveň vieme zabezpečiť priestor na stretnutie pre teba a tebe pridelenú neziskovú organizáciu resp. študentov, ktorých mentoruješ v priestoroch Google Slovensko.