Pomáhame tým, ktorí robia svet krajší…

Spájame neziskové organizácie so špecialistami z digitálneho marketingu.

Neziskové organizácie tvoria nadšenci zapálení pre krásnu myšlienku, ktorou pomáhajú v našej spoločnosti vytvárať lepšie prostredie na život. Častokrát táto myšlienka nemá priestor preniknúť do povedomia širokej verejnosti, pretože členovia neziskoviek nemajú dostatočné vedomosti a skúseností ako využívať potenciál digitálneho marketingu.

Záleží nám na tom, aby sme podávali pomocnú ruku tým, ktorí sa aktívne snažia o vytváranie lepšej spoločnosti. Našim poslaním je prepájať neziskové organizácie s dobrovoľníkmi v oblasti digitálneho marketingu, webu a dizajnu, ktorí chcú pomáhať a odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti tým, ktorí si to naozaj zaslúžia.

Náš  tím

Simona Siváková

Niečo o Sime, čomu sa venuje v Anjeloch, aká je jej pozícia.

Lenka Martinická

Niečo o Lenke, čomu sa venuje v Anjeloch, aká je jej pozícia.

Lenka Lehocká

Niečo o Lenke, čomu sa venuje v Anjeloch, aká je jej pozícia.

Martina Gyárfásová

Niečo o Mati, čomu sa venuje v Anjeloch, aká je jej pozícia.

Ak ťa zaujal náš projekt a chcel by si sa pridať do tímu Digitálnych anjelov, kontaktuj nás na spolupraca@digitalmarketingclub.sk.

Kto za tým stojí?

Projekt Digitálni anjeli vytvorili nadšenci z Digital Marketing Clubu s podporou Google Partners.

Digital Marketing Club vznikol v roku 2011 na Fakulte managementu Univerzity Komenského v BA. Jeho zámerom je vzdelávať študentov a pripravovať ich na prax v oblasti online marketingu a podnikania, čím vytvára prostredie pre študentov, aby mohli získavať praktické skúsenosti na reálnych projektoch.

Digital Markteitng Club organizuje okrem projektu Digitálni anjeli aj odborné prednášky, workshopy, konferencie, vzdelávacie víkendové pobyty, obedy s úspešnými podnikateľmi či networkingovú párty Marketingovica.

Digital Markreting Club

logo-DMC
VIAC o DMC