Prepojenia

Tieto prepojenia sa nám podarilo úspešne zrealizovať

Prepojili sme už niekoľko dobrovoľníkov s neziskovými organizáciami, ktoré potrebovali pomôcť s online marketingom. Na základe požiadaviek dokážeme neziskovke prideliť dobrovoľníka, ktorý splní presne to, čo neziskovka hľadá.

Prečítajte si referencie od dobrovoľníkov a neziskoviek, ktorí úspešne spolupracovali. Dozviete sa aké skúsenosti mali dobrovoľníci počas toho, ako pomáhali neziskovkám a nájdete tu aj vyjadrenia neziskoviek ako im dobrovoľníci pomohli.

HUMANITÁR, n. o.

Digitálni anjeli ma priviedli k novým ľuďom a inšpirovali má k novým veciam. Preto ĎAKUJEM digitálnym anjelom, že stoja za tak úžasným projektom, ktorý spája úžasných ľudí, vďaka ktorým sa organizácie môžu posunúť ďalej a byť tak viac nápomocní.

humanitar tomas-palko

Tomáš Palko

Určite odporúčam zapojenie sa do projektu. Získate pocit zadosťučinenia a celkovo možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch, ku ktorým by sa človek inak v práci nedostal. Choďte do toho, všetko nie je len o peniazoch a dobro sa rýchlo šíri.

Včelí Kraj

Digitálny svet prináša skvelé príležitosti pre prezentáciu skvelých projektov, ale organizáciám často chýbajú zručnosti v oblasti grafiky, reklamy, marketingu a prezentácie svojich výsledkov. V tomto smere je skvelou voľbou práve projekt Digitálni anjeli, ktorí má veľký potenciál pomáhať robiť veľké veci na Slovensku.

vceli_kraj_biele Michal_Hrusovsky

Michal Hrušovský

Neziskovým organizáciam pomáhame s reklamou v Google ADS. Väčšinou ide o základe nastavenia, rozbehnutie kampane a následnú správu. Vzhľadom na bohaté skúsenosti z Google ads mi to zaberie len pár minút denne a ten dobrý pocit stojí za to.

OZ Malíček

Rozhodnutie zapojiť sa do projektu Digitálny anjeli bolo naozaj veľmi dobré a každému kto to zvažuje to môžeme len odporučiť. Celkový proces a komunikácia je veľmi profesionálna. Naozaj sa snažili nájsť nám vhodného dobrovoľníka pre našu organizáciu, ktorý vie poradiť a nasmerovať v potrebných oblastiach.

malicek_biele Veronika_Mužiková

Veronika Mužiková

Určite odporúčam pomôcť. Pomôžete neziskovej organizácii svojimi vedomosťami, ktoré sú pre vás samozrejmé, ale pre nich tak cenné.